TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA

 

SISU

W SISU wierzymy, że pokonasz wszystkie bariery.

Z pomocą technologii wykorzystanej w naszych produktach osiągniesz swój cel szybciej i sprawniej.

Poznaj nasze technologie.

 

#CHROŃWZROK

 

TECHNOLOGIE

 

 

POLARYZACJA

 

Polaryzacja

 

Soczewki polaryzacyjne eliminują oślepiające odblaski światła odbitego od mokrej drogi, wody ,śniegu lub metalowej powierzchni. Takie odblaski mają zazwyczaj kolor biały i zakłócają widzenie naturalnych kolorów czy kształtów. Soczewki polaryzacyjne zwiększają kontrast widzenia i zmniejszają męczenie oczu w zmiennych warunkach oświetleniowych. To doskonały wybór dla biegaczy, rowerzystów, miłośników sportów zimowych i wodnych.

 

 

 

Powłoka Anti-Fog

 

Powłoka Anti-Fog
 

Specjalna warstwa, która w 100% zapobiega parowaniu soczewki, podczas wysiłku w jakichkolwiek warunkach atmosferycznych. Całkowicie eliminuje wilgoć i kondensację na soczewce okularów.

 

 

 

Powłoka Hydrofobowa

 

Innowacyjna powłoka, która powoduje, że krople wody nie pozostają na soczewkach. Okulary z powłoką hydrofobową są idealne do uprawiania sportów w deszczowych lub wilgotnych warunkach pogodowych. Ta technologia jest również popularna wśród sportowców uprawiających sporty wodne i sporty zimowe

 

 

 REVO

Powłoka Revo

 

Składa się z 12-15 warstw ochronnych, odbijających szkodliwe promienie słoneczne. Chroni wzrok w 100% przed promieniowaniem ultrafioletowym. Okulary z powłoką Revo gwarantują wysoki kontrast, jak również precyzyjne odwzorowanie wszystkich barw. Dzięki temu są doceniane przez kierowców.

 

 

 Mirror HD

Powłoka Mirror HD
 

Selektywnie filtruję światło niebieskie. Jest to jedna z nielicznych powłok, które mają podwójną warstwę ochronną. Gwarantują maksymalną ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, w każdych warunkach pogodowych, dzięki czemu zapewnia maksymalny komfort widzenia. Obiektywy lustrzane HD oferują ochronę 400 UV, kategorię filtru 3 i filtr polaryzacyjny.

 

 

 

FOTOCHROM

Soczewki Fotochromowe

 

Niezmiennie mają taki stopień zabarwienia, jakiego potrzebujesz. W pomieszczeniach i w nocy bezbarwne, a kiedy działa na nie promieniowanie UV automatycznie zaciemniają się i chronią oczy przed słońcem. Blokują 100% promieniowania UVA i UVB.

 

 

 

POLIWĘGLAN

Poliwęglan

 

Jest to bardzo plastyczny materiał. Doceniany jest za niezwykłą wytrzymałość, optyczną przejrzystość i dużą tolerancję na wysokie temperatury. Okulary wykonane z poliwęglanu są do 40% cieńsze i o 1/3 lżejsze od standardowych oprawek.

 

 

 

WYMIENNE SOCZEWKI

 

 

 

Wymienne soczewki

 

W kolekcji NoMoreHaze posiadamy modele w zestawie z wymiennymi soczewkami, które dobiera się odpowiednio do stopnia naświetlenia. Soczewka szara sprawdzi się w pełnym, intensywnym słońcu. Soczewka pomarańczowa to idealna propozycja przy umiarkowanym zachmurzeniu, średnim słońcu. Soczewka bezbarwna z kolei ma chronić Twoje oczy przy zmroku lub zachmurzeniu. 

 

 WYMIENNE SOCZEWKI

 

 

Regulacja Nosków

 

Idealnie dopasujesz oprawy do kształtu twarzy, co zapobiegnie ich zsuwaniu.

 

 

Soczewki Polikarbonowe

 

Soczewki Polikarbonowe

 

Soczewki te są cieńsze i lżejsze niż tradycyjne plastikowe soczewki okularowe. To połączenie lekkości, komfortu, 100% ochrony UV oraz niezwykłej wytrzymałości. Są dziesięć razy bardziej wytrzymałe na wstrząsy i zadrapania w porównaniu do innych okularów wykonanych z plastiku.

 

 

 

TR90

 

TR90
 

którego substancją bazową jest nylon, jest stosowana w większości okularów sportowych. To wytrzymały hipoalergiczny materiał, którego technologia pozwala stworzyć komfortowe i elastyczne okulary. Wzorowo sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych.

 

 

W zestawie

  W zestawie

 

- Okulary SISU

- Etui SISU

- Stylowe pudełko SISU

- Ściereczka optyczna z mikrofibry SISU

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl